Part
Article
Beschrijving
1
1A0093875
freilauf aussen
€ 36,00
1
8313225
freilauf aussen
2
479515
breken onderlegring
3
58197R
rotor. assy.
€ 123,50
3
58109R
rotor. assy.
3
58040R
rotor. assy.
3
58196R
rotor. assy.
€ 66,90
4
58080R
achterplaat. assy (met 1 kabel)
€ 93,78
4
58108R
complete stator (met 2 kabels)
€ 113,04
5
840893
binnenzeskantschroef m6x25
€ 1,50
6
827116
moer m14x1.5
€ 2,55
7
AP8560011
schroef m6x30
8
82737R
startmotor versnelling
€ 53,07
9
825725
platte ring
€ 3,94
10
872913
bord
€ 12,88
10
828109
lamineren van ringcontainers
€ 12,26
10
AP8560083
lamineren van ringcontainers
11
AP8550073
tccic m5x16
11
1A003109
tccic m5x16
€ 1,56
12
000097
transmissiesleutel
€ 6,61
13
018575
schroef
13
AP8560009
schroef
14
830886
bord
€ 7,24
14
AP8570011
bord